O firmie

PROFESJONALNE RUSZTOWANIA - WYNAJEM, MONTAŻ, DEMONTAŻ, DZIERŻAWA

Firma Scaff-Expert Rusztowania z siedzibą w Warszawie, istnieje na rynku od 2011 roku. Podstawową działalnością firmy są wszelkiego rodzaju usługi w zakresie wynajmu, montażu i demontażu rusztowań. Posiadamy w swojej ofercie rusztowania typu LAYHER BLITZ i BOSTA 70.

Od początku działalności staramy się zdobywać doświadczenie, zatrudniamy wykwalifikowany personel, posiadamy własną bazę transportowo-spedycyjną i przede wszystkim systemy rusztowań elewacyjnych oraz przemysłowych o łącznej powierzchni ok. 100 000 m2, co pozwoliło nam zdobyć już duże grono stałych i zadowolonych klientów. Posiadamy opinię firmy profesjonalnej i rzetelnie wykonującej zobowiązania względem kontrahentów.

Swoją pozycję zawdzięczamy szybkiej i sprawnej realizacji zamówień oraz kompleksowej obsłudze klienta, na którą składają się: projekt zabudowy, transport, montaż i demontaż rusztowań z osprzętem. Na terenie budowy zapewniamy nadzór wykonawczy, odbiór techniczny i serwis w trakcie eksploatacji. Działalność nasza na wymagającym polskim rynku, pozwoliła poznać potrzeby i oczekiwania klientów, dzięki czemu stale podnosimy jakość oferowanych przez nas usług.

Bardzo ważne jest dla nas indywidualne podejście do klienta, dzięki czemu potrafimy zbudować dla Państwa konstrukcję z rusztowań o nietypowej konfiguracji i w nietypowym miejscu.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!